הזמנת חדרים און ליין
למצוא מלונות בת

למצוא מלונות בת"א אינטימיים בסגנון בוטיק

תל אביב היא הבירה הלא רשמית של ישראל, ובה מרוכזות לא רק שגרירויות זרות אלא גם כל מקומות הבילוי הכי טובים והחופים הכי יפים בארץ. כיוון שכך, תל אביב היא גם מרכז תיירותי משגשג וניתן למצוא הרבה מאוד מלונות בתא, ברמות שונות ובטווח מחירים רחב מאוד. אבל מלון ALMA  הוא אחד יחיד ומיוחד.

 

המיקום

תל אביב אינה עיר גדולה, ואפילו להיפך, לפחות מבחינת השטח, כאשר בוחרים מלון כדאי שהוא יהיה מצד אחד באזור מגורים שקט, ומצד שני במרחק הליכה מכל הדברים המעניינים שיש לעיר להציע, ויש הרבה כאלה. המיקום של מלון ALMA הוא קלאסי – ברחוב יבנה השקט, קרוב לרוטשילד ולמתחם גן החשמל מצד אחד, קרוב לשינקין, לשוק ולים מצד שני, במרחק הליכה מנווה צדק ופאתי יפו, סמוך לפלורנטין הצעירה ועוד.

 

לאן שלא תרצו לצאת ומה שלא תרצו לעשות – המלון מהווה עוגן מצוין להתחלת היום וסיומו. אגב, ריבוי המלונות בעיר אינו אומר שאתם יכולים להזמין מלונות בתל אביב ברגע האחרון, בוודאי לא עבור חודשי הקיץ, וכדאי מאוד להזמין מקום מראש.

 

מלונות בתא בהן הגודל הקטן לעיתים קובע

הרבה מלונות בתא מתהדרים בתואר מלון בוטיק, כלומר מלונות איכות יוקרתיים, שיש בהם מעט חדרים ויחס אישי לכל אורח. אבל גם בקרב מלונות הבוטיק יש מלונות ברמה שונה. במלון  ALMA ישנן 8 סוויטות ו-7 חדרי דלוקס מפנקים בלבד מה שמבטיח אווירה אינטימית וייחודית, שקט מקסימלי ומנוחה אמיתית. מצד שני, גג המלון משמש כלוקשיין מרהיב לאירועים קטנים, אם בא לכם לחגוג, והודות לבידוד המצוין האירועים אינם מפריעים לאורחי המלון בחופשתם.

 

התזמון

כפי שכבר הזכרנו קודם לכן, לא כדאי לחכות לרגע האחרון כדי להזמין מלונות בתא, בעיקר לא אם אתם מתכננים חופשה בימי הקיץ. יחד עם זאת, אם בכל זאת החלטתם לצאת לחופשה ספונטנית, שווה לבדוק באינטרנט מבצעים במלונות בתל אביב דקה 90, אם נשארו מקומות פנויים במלונות בעיר, תוכלו למצוא דילים טובים. זה נכון גם לגבי מי שרוצה לחסוך בעלויות המלון, אך כדאי לקחת בחשבון שלא בטוח שיישאר לכם מקום במלונות טובים או בכלל, ואז החופשה כולה תרד לטמיון או שתיאלצו להסתפק בפתרון לינה טוב הרבה פחות מזה שרציתם.
 

 

 

 

x

הזמינו ישירות באתר ותיהנו מהנחה נוספת של 7%.
יש להזין את הקוד Alma7 בשדה "קוד הטבה"